Schietincident in parkeergarage aan Vrederustlaan in Den Haag

6 September 2025, 11:24 uur
Den Haag & Regio
mainImage

In de nacht van vrijdag 5 september op zaterdag 6 september vond er een schietincident plaats aan de Vrederustlaan, nabij de Erasmusweg, in Den Haag. Er vielen geen gewonden. De politie is een onderzoek gestart en spreekt graag met getuigen.

Rond 03.15 uur kreeg de politie een melding van een mogelijke inbraak bij de gemeenschappelijke parkeergarage van de Erasmustoren aan de Vrederustlaan. De verdachten zouden de parkeergarage zijn binnengedrongen en op heterdaad zijn betrapt door bewoners. Een van de verdachten zou hierna hebben geschoten. Vervolgens zijn de verdachten in de richting van de Erasmusweg gevlucht.

Alle verdachten waren in het donker gekleed. Een van hen heeft een tenger postuur, zijn leeftijd wordt geschat tussen de 20 en 25 jaar oud en hij is ongeveer 1.70 meter lang.